Meise – Boekvoorstelling Laten we eerlijk zijn

07feb2025

20u00 - 22u00

in De Okelaar

Oppemstraat 8, 1861 Wolvertem (Meise)

Laten we eerlijk zijn - coverAnuna De Wever Van der Heyden is één van de bekendste klimaatactivisten van Vlaanderen. Zij was als scholier een van de organisatoren van spijbelacties voor het klimaat.

Zij werd geconfronteerd met bedreigingen, onmachtige politici, karaktermoord door media, de complexiteit van de samenleving die ertoe leidt dat het moeilijk is om dingen te veranderen hoe urgent de uitdaging, zoals de klimaatopwarming, ook is.

In haar boek “Laten we eerlijk zijn” laat zij zien naar welke inzichten zij de laatste jaren is gegroeid.

Met een kritische blik op haar vroege jaren als activist, en de rol die ze zelf heeft gespeeld, analyseert zij het systeem waarin we leven en hoe we – door eerlijker te durven zijn – iets revolutionairs kunnen bouwen.

Op 7 februari 2025 komt Anuna De Wever Van der Heyden naar De Okelaar en zal ze het hebben over de dieperliggende oorzaken van de grote uitdagingen waar we voor staan, en over de nood aan collectieve actie voor een meer rechtvaardige wereld. 

Boekvoorstelling 'Laten we eerlijk zijn'
Anuna De Wever Van der Heyden

Wanneer?
Vrijdag 7 februari 2025 om 20u

Waar?
De Okelaar, Oppemstraat 8, 1861 Wolvertem (Meise)
Geen parking op de site, voldoende parkeergelegenheid in de buurt.

Toegangsprijs
5 euro inclusief 1 drankje

Meer info.

Scroll naar boven